top of page

PoznajGwiazde.pl to nowatorska Inicjatywa, dzięki której możesz spełnić swoje marzenia i spotkać się ze znaną osobą ze świata muzyki, sportu, filmu, biznesu a nawet polityki, którą do tej pory widziałeś tylko w telewizji, Internecie czy w gazetach! Co 2 tygodnie inna Gwiazda!

KIM JESTEŚMY

GoldVenture Oficjalnym Partnerem serwisu PoznajGwiazde.pl

Poprzez witrynę www Inicjatywy masz możliwość wzięcia udziału w licytacji, dotyczącej wygrania spotkania podczas obiadu lub kolacji ze znaną osobą, którą lubisz, podziwiasz lub po prostu szanujesz.
Masz szansę zadać ciekawe pytania, usłyszeć zabawne historie „z pierwszej ręki”, porozmawiać zarówno o historiach z pierwszych stron gazet, jak i o codziennym życiu każdego z nas. A to wszystko w miłej atmosferze, którą zapewnią prestiżowe, partnerskie restauracje, znajdujące się na szczytach rankingów najlepszych restauracji w Polsce!

Tworzyć, pomagając innym ...

… bo dobrze łączyć przyjemne z pożytecznym. Często słyszy się, że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Jednakże czym byłby świat, gdyby każdy miał wyłącznie takie podejście? Od samego początku szukaliśmy pomysłu, dzięki któremu możliwa będzie pomoc innym. I tak wpadliśmy na pomysł projektu PoznajGwiazde.pl! Dochód z każdej zwycięskiej licytacji, dotyczącej wygrania spotkania z Gwiazdą przeznaczony będzie na budowę protezy sztucznego serca przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Wychodzimy z założenia, że każda dodatkowa złotówka, nawet ta jedna, przyczyni się do uratowania czyjegoś zdrowia lub nawet życia!

Kilka słów o twórcy firmy

Kolejnym etapem kariery zawodowej było stanowisko Managera ds. Strategii i Rozwoju w Grupie zNatury Sp. z o.o. w projekcie sklepu z ekologiczną żywnością i eko kosmetykami - zNatury.pl. Zajmował się tam przede wszystkim wszelkimi działaniami marketingowymi i PR, współpracą z partnerami, analizą rynku i rentowności produktów, a także przejął zarządzanie działem HR. Uczestniczył też w planowaniu koncepcji realizacji, rozwoju i wreszcie w starcie drugiego przedsięwzięcia w ramach Grupy – pośrednika usług kurierskich GlobKurier.pl.

 

Na co dzień pasjonat literatury fachowej; zarówno książek o tematyce biznesowej, jak i czasopism Forbes czy Puls Biznesu, a ponadto wielbiciel piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki, zainteresowany także historią II Wojny Światowej.

Paweł Kuc - pomysłodawca i założyciel, a obecnie Manager Generalny PoznajGwiazde.pl. Pełnomocnik firmy GoldVenture, która zarządza portalem PoznajGwiazde.pl oraz organizuje spotkania w ramach tejże Inicjatywy.


Absolwent Politechniki Śląskiej na Wydziale Organizacji i Zarządzania. Już podczas studiów dziennych założył własną firmę, działającą w sektorze IT, gdzie koordynował wszystkie aspekty działalności firmy; począwszy od opracowania strategii, przez marketing, w tym marketing internetowy, zarządzanie kadrami aż po pozyskiwanie zleceniodawców.

bottom of page